Ця європейська країна неочікувано виявилась ідеальною для життя

14 Липня, 2017 - 21:26

Рівень життя в Швейцарії є найвищим в світі. Ви зрозумієте це по декільком іншим пунктам, чому це саме так. В першу чергу, там дуже низькі податки, що я вважаю дуже важливим, так як ціни досить високі, пише користувачка Маді Ді у блозі для immigrant.today.

Також в Швейцарії дуже сильно дбають про навколишнє середовище. Тут багато  законів для збереження навколишнього середовище.

У Швейцарії ви знайдете гори, річки, озера. Якщо ви людина, яка любить природу, любить відчувати свіжий запах, повітря, то ця країна саме для вас. Все це буде близько вас, навіть якщо ви будете жити в місті.

Також в Швейцарії високі шанси знайти роботу. 

В першу чергу, це залежить від вашої освіти, вашого робочого стажу, мов. Звичайно, вам буде легше знайти роботу, якщо ви знаєте одну з національних мов, найкраще німецьку, оскільки вона поширена на більшій частині країни і в цій частині найбільше можливостей. Зарплати також дуже високі, тому у вас не буде проблем, якщо ви знаєте, як правильно користуватися грошима.  

Швейцарія дуже організована країна. У вас не буде таких моментів, що ви прийшли до лікаря, і вам сказали: «Ви знаєте, ваш прийом скасований. Ми забули вас попередити. ». Ви ніколи не знайдете таких черг, як в Україні. Там все буде по талончиках.

Також давайте поговоримо про громадський транспорт. Він дуже ефективний. Я була в багатьох європейських країнах, в Азії,  і можу сказати, що в Швейцарії найкомфортніша транспортна система .

Дуже легко знайти розклад поїздів та іншого транспорту, дуже легко купити квитки: в автоматах, у водія, в інтернеті. Є кілька моментів щодо авто. Я вважаю, що її потрібно мати в тому випадку, якщо ви плануєте подорожувати з одного міста в інше. У місті машину мати небажано, оскільки міста в Швейцарії дуже маленькі, і їздити на ній буде суцільний головний біль.

Перейдемо до охорони здоров'я. У Швейцарії найнижче очікування прийому лікаря. Та вам обов'язково потрібно мати медичну страховку. У Швейцарії дуже багато компаній, що займаються медичним страхуванням. Тому ви можете вибрати під себе страховку і за ціною, і за набором послуг.

У Швейцарії  якісна освіта. Одна з кращих в світі. Я говорю не тільки про приватні заклади, а й про державні, які майже всі безкоштовні. Швейцарія дуже близька до прямої демократії, що зрозуміло, адже це дуже маленька країна. Це найкращий спосіб керувати країною.

Для тих, хто працює в інтернеті, можна сказати, що швидкість широкосмугового доступу в інтернет є найвищою в світі. Я думаю, це багато значить для тих, хто розуміє, про що я говорю.

У Швейцарії є різноманітність у всьому. Різноманітність в національності - ви легко знайдете людину, яка говорить на вашій рідній мові. Різноманітність життя. Різноманітність в частинах країни - є італійська, німецька і французька частині. У цих частинах буде істотно відрізнятися життя.

Стабільність. Швейцарія - одна з найстабільніших країн в світі. Ця проявляється у всьому: в нерухомості, податках, цінах. За п'ять років я не бачила, щоб ціна сильно впала або піднялася. Звичайно, в різних місцях Швейцарії ціни різні, але ця різниця не така велика. Якщо ви хочете інвестувати гроші в Швейцарію, то це найкраща країна для інвестицій.

Безпека. Я вже говорила, що Швейцарія - дуже безпечна країна, що дуже добре, якщо у вас є сім'я. У цій країні дуже багато місць для дітей, у вас буде багато можливостей купити щось подешевше або щось додатково, якщо у вас сім'я.. У Швейцарії дуже низька бюрократія, що дуже незвично для наших країн.

Реклама

Читайте також:

тема

В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.
Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.