Острови Сіллі - туристична родзинка Великої Британії (ФОТО)

17 Липня, 2017 - 15:36

Острови Сіллі розташовані за 47 кілометрів від південно-західного узбережжя Корнуолла. Архіпелаг складається зі 140 островів. Жоден з них не перевищує трьох миль у ширину й лише п'ять з них заселені: Сент-Меріс, Треско, Брайхер, Сент-Мартінс та Сент-Агнес, повідомляє СВІТUA з посиланням на TheUK.one.

Фото: cornishatheart.

В народному фольклорі Сіллі вважають висотами затонулої в морі плодючої долини Лайонесс, яка простягалась на захід від півострова Пенвіт. А потім океан поглинув її, залишивши серед живих лише одну людину, аби вона могла розповісти цю історію.

Насправді ж вони утворюють частину тієї ж гранітної гряди, що й Лендс-Енд, Бодмін-Мур та Дартмур. Й хоча лише деякі досягають висоти більше 30 метрів, їх ландшафт надзвичайно різноманітний.

Фото (2): tashgirard.

Усі острови обдуває солоний вітер, який доносить крики морських птахів. Не зважаючи на холодну воду, узбережжя та пляжі постійно приваблюють до себе відпочивальників. Інші цікаві місця можуть запропонувати вам велике скупчення доісторичних знахідок у Корнуоллі, декілька неперевершених скель цікавої форми та безліч квітів.

Фото: islesofscilly.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.