Чи не найбільший продуктовий ринок світу зведуть в Еміратах

16 Липня, 2017 - 19:33

В найбільшому місті Об'єднаних Арабських Еміратів Дубаї запустили проект з будівництва великого продуктового комплексу. Вартість його зведення складе 1,5 трильйони доларів, повідомляє СВІТUA з посиланням на UAEinside.

Площа "Dubai Food Park" складе понад 51 мільйон квадратних метрів. Масштабний проект було запущено в присутності шейха Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума, правителя Дубая. На його думку, створення такого великого торгівельного майданчика підвисть конкурентоздатність емірата як "провідного регіонального центру харчової промисловості".

Перевагою проекту стане й те, що Продуктовий парк Дубая матиме унікальне розташування, зручне для морського, повітряного та наземного транспорту.

Після закінчення зведення "Dubai Food Park" стане частиною масштабнішого проекту "Dubai Wholesale City", розширення якого почалося в листопаді 2016 року.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.