10 найкращих напрямків для подорожей в Азії

16 Липня, 2017 - 10:27

Експерти одного з журналів, присвячених подорожам, назвали найкращі туристичні напрямки в Азії на 2017 рік, повідомляє СВІТUA з посиланням на 34travel.

До рейтингу потрапили найрізноманітніші регіони. В одних вирує нічне життя, в інших - найсмачніша їжа або наймальовничіші краєвиди. За словами редактора журналу Кріса Зейхера, Азія - багатий континент, де кожен зможе знайти собі місце до душі.

На першому щаблі опинився китайський Ганьсу - регіон із засніженими горами та багатовіковою історією Шовкового шляху. Тут багато пам'яток та відмінна кухня.

Друге місце за японськими містами Йокогама та Камакура. Йокогама відома своєю еклектичною архітектурою, а в Камакурі можна посерфити та насолодитися стравами з морепродуктів.

Закриває трійку лідерів Північна Керала в Індії. Експерти вважають, що цей регіон надто недооцінений мандрівниками. Тут багато незайманих пляжів, чудова дика природа та величезний заповідник, який охороняє слонів.

Увесь топ-10 найкращих напрямків у Азії 2017 року виглядає таким чином:

  1. Ганьсу, Китай;
  2. Йокогама та Камакура, Японія;
  3. Північна Керала, Індія;
  4. Дорога Кеонг Саік, Сінгапур;
  5. Астана, Казахстан;
  6. Такаяма, Японія;
  7. Сіань, Китай;
  8. Схили Шрі-Ланки;
  9. Малакка, Малайзія;
  10. Острови Раджа-Ампат, Індонезія.

 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.