Юрист пояснив, які права мають вразливі категорії іммігрантів у Німеччині

15 Липня, 2017 - 21:06

В українських іммігрантів часто виникають запитання щодо найпростіших юридичних процедур в країні проживання. СВІТUA разом з GERMANIA.ONE пропонує відповіді на деякі з них.

На питання відповідає адвокат з багаторічним досвідом роботи Томас Пуе.

"Я інвалід ІІІ групи без терміну закінчення інвалідності, планую переселення до Німеччини. Чи маю я підтверджувати інвалідність у ФРН?"

Так, вам необхідно звертатися до компетентних німецьких відомств із заявою про призначення групи інвалідності. Тому варто привезти до Німеччини усі необхідні медичні довідки, виписки, епікризи та їх переклади німецькою мовою. Також доцільно буде привезти з собою диски з ренгенівськими знімками та іншими технічними зображеннями стану вашого організму.

"Ми подружжя похилого віку. Чоловік - пізні переселенець за §4 BVFG, я дружина за §7 BVFG. Живемо на пенсію чоловіка за іноземним трудовим стажем в розмірі 1150 євро. Яким буде мій стан у Німеччині як вдови?"

У вас надійний стан. В якості громадянки Німеччини у вас є повне право пожиттєвого проживання в країні. Матеріально ви маєте право на пенсію за втратою годувальника (пенсія вдови). Її розмір складає приблизно 60 відсотків від пенсії чоловіка.

Попередній розрахунок може зробити пенсійна каса вашого чоловіка. Ви маєте право на усі види суспільної допомоги, якщо не буде вистачати грошей на прожитковй мінімум. В першу чергу це дотація на проживання, в другу - базове забезпечення за віком. Ви зможете вести нормальний образ життя, не жебракувати, маючи достатню медичну допомогу та опалювану облаштовану квартиру.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.