Як українці впорядковують покинуті цвинтарі у Польщі (ФОТО)

14 Липня, 2017 - 16:18

Упродовж останнього тижня 11 українських студентів та волонтерів з Волині впорядковували українські поховання у Республіці Польща, повідомляють Волинські новини

Це вже не перша подібна акція українців. Цього разу вони вичистили кладовища у селах Теребінь, Малків, Вишнів, Сагринь, Верешин, Ласків, Модринь, Мірче, Витків та меморіал воякам УПА у Шиховичах Грубешівського воєводства.

Нагадаємо, проект "Пам'ять без кордонів" було започаткований ще 2003 року.

"Робимо це для того, щоб віддати шану українцям, які загинули на території Польщі 1943-1944 років, через упорядкування там цвинтарів", - коментують учасники проекту.

Торік, в межах кількох етапів, волинська молодь спільно з польськими волонтерами відновили українські поховання у шести селах Польщі.

Фото: www.volynnews.com.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.