Як польські таксисти ошукують іноземців

14 Липня, 2017 - 13:02

11 серпня у Варшаві таксист намагався надурити трьох українок, які приїхали до Польщі власштовуватися на роботу, повідомляє СВІТUA з посиланням на Poland2day.

"До трьох жінок, які мали приїхати до нашого офісу, звернувся на вокзалі Варшава Заходня чоловік й пообіцяв за 40 злотих довезти їх на алею Станув З'єдночоних. На жаль, він не додав, що 40 злотих - це ціна за кілометр... Жінки, які не аолодіють польською, погодились рушити з ним. Коли вони приїхали на місце, то дізнались, що мають заплатити 400 злотих", - розповіли в компанії з працевлаштування, до якої звернулись українки.

Жінки одразу зателефонували до агенції з працевлаштування. Кілька співробітників компанії вийшли й заблокували Мерседес, який привіз українок. На місце викликали поліцію. В цей час водій закрився в автівці й наклеїв на лобове скло прайс-лист з наступними цінами:

  • Вартість 1 денна - 40 злотих за кілометр;
  • Вартість 2 нічна - 60 злотих за кілометр;
  • Вартість 3 вихідні та свята - 60 злотих за кілометр;
  • Старт - 50 злотих.

"Після того, як на місце прибули правоохоронці, виявилось, що поліція в таких ситуаціях нічого не може вдіяти. Водій мав право на перевезення пасажирів й працював у приватній компанії, власником якої є Роберт Р. - добре відомий у Варшаві веденням несправедливої транспортної діяльності. Крім того, виявилось, що в приватних компаніях власники можуть встановлювати вартість на власний розсуд", - додають в компанії з працевлаштування.

Водій Мерседесу в грубій формі спілкувався з українками та співробітниками компанії. Він не хотів називати свою фірму та видавати чек. Після тривалих перемовин за підтримки співробітників поліції він погодився на сплату 200 злотих після отримання рахунку-фактури.

"Ми зробили фото Мерседесу, який нечесно перевозить пасажирів... Ще раз нагадуємо - не сідайте в немарковані авто. Таксі повинні мати табличку та номер транспорту", - підкреслюють роботодавці українок. 

Фото: poland2day.com.

Реклама

Читайте також:

тема

В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.
Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.