Лихоманка і червоні висипи: українська родина в Туреччині підчепила небезпечний вірус

13 Липня, 2017 - 19:14

Молода українська родина стала жертвою туземного вірусу. Після трьої днів насолоди від відпочинку в Туреччині у наймолодшої дитини почали проявлятися симптоми хвороби: вночі почалася діарея та блювота. На ранок у дівчинки піднялася темепатура до 38,9. "Вірус Коксакі", – такий діагноз поставили відразу три педіатри. 

Про це повідмляє молода мама у себе на сторінці у Facebook. "Лікар страхової мені підтвердив діагноз і виписав лікування. Передається ця гидота повітряно-крапельним шляхом або при тактильному контакті", – пише вона. 

Як і переважна більшість туристів, що їдуть до Туреччини, українська родина приїхала до готелю all inclusive, і їх діти відвідували міні-диско й дитячу кімнату, де контактували з іншими дітками.

"Якщо б я знала про цей вірус, я б мінімізувала такі контакти. Я бачила в готелі діток з висипом, але думала, може, алергія. Якщо б нас попередили, що в готелі є загроза захворіти і взагалі, що в Туреччині епідемія Коксакі, я б вжила заходів при перших ознаках. В результаті Машу госпіталізували, а Аня хворіє в готельному номері", – додає мама двох дітей.

Та найгірше було тільки поепереду. За 5 днів перебування в Туреччині до родини не підійшов ніхто з адміністрації готелю. Не відгукнулися і представники турагенства. Жінка з чоловіком теж стали невдовзі жертвами вірусу.

"Так і відпочиваємо в готельному номері всі разом з температурою і повним розчаруванням в турецькому сервісі й гостинності", – каже жінка.

Фото: Аріна Солнцева. 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.