У Польщі каратимуть за НЕзвернення до поліції

14 Липня, 2017 - 09:34

Із 13 липня, всі поляки зобов'язані повідомляти про злочини по відношенню до дітей. Тепер це юридичне зобов'язання. Сьогодні вступили в силу зміни до Кримінального кодексу, які посилюють покарання за жорстоке поводження з дітьми, а також передбачають кримінальну відповідальність за неповідомлення про такі випадки, повідомляє polradio.

Ініціатором змін став дитячий омбудсмен. Марек Міхаляк підкреслив, що тепер у випадках, коли людина стає свідком злочину по відношенню до дітей, вона повинна керуватися не тільки моральними принципами, а й юридичним зобов'язанням повідомляти про побачене.

«Це повинна бути автоматична реакція. Якщо дитину ображають - потрібно негайно реагувати. Це нормальне ставлення добропорядної людини, яка не говорить, що це не її справа, і не відвертається, коли бачить подібне, але звертається до відповідних інстанцій. Першою такою інстанцією є поліція, яка зобов'язана реагувати негайно», - зазначив омбудсмен.

Згідно з чинними змінами, за недонесення про злочини проти дитини передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до трьох років.

Реклама

Читайте також:

тема

Українці, які заробляють гроші у сфері прибирання квартир і офісів, розповіли
Компанія U.S. News and World Report склала рейтинг найкращих країн для імміграції в 2017 році.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.