Українці запалили культове місце Парижа ( ФОТО)

13 Липня, 2017 - 13:51

В культовому клубі Дэвида Лінча SALO (142 rue Montmartre) парижани змогли дізнатись, як виглядає нова та незалежна сцена Києва з техно-мережами, провокаційні дії та відеоінсталяції, пише jetsetter.

Отримавши карт-бланш від клубу на формування програми (така практика тут: один художник запрошує інших, близких йому за духом та концепції), українська письменниця та співачка залучили художників Аліну Клейтман, Kinder Album, Нікіту Кравцова, Оксану Шашко, Євгенія Чернишевського, режисера Марію Кондакову та дизайнера Антона Белінського.

Музикою завідували # Даниелян, БАТАКАТ, Юрий Хусточка, Таня Гаврилюк, СССрЛя, а за фотографію - Фіфі Брістош і Стаса Калашнікова. Художники об'єднуються між собою в аудиомузичні та індивідуальні проекти.

Особливу програму на вечірці представив еротичний фестиваль Session of Tenderness, організований франко-українською арт-групою Q-Rators, а також арт-групою Sviter, Анною Тен, Аліною Копіцою та іншими яскравими, незалежними перформерами

 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.