Закон Америки зобов'язав жінок питати дозволу в партнера, щоб втрутитись у своє тіло

12 Липня, 2017 - 16:55

В Арканзасі законодавці ще більше обмежили доступ жінок до аборту, прийнявши закон, згідно з яким жінки повинні отримати дозвіл від своїх партнерів на дану процедуру, пише forumdaily.

Нещодавно прийнятий законопроект HB 1566 є новим положенням в Arkansas Final Disposition Rights Act of 2009, в якому говориться, що в зв'язку з кончиною людини члени сім'ї повинні домовитися про те, що робити з тілом померлого. А це означає, що і мати, і батько ненародженої плоду повинні будуть домовитися про те, що робити з його залишками, тим самим вимагаючи від жінки розповісти своєму партнеру, що вона планує зробити аборт.

Цей закон може також застосовуватися до жінок, які завагітніли після насильства з боку партнера, і до тих, які завагітніли після сексуального насильства. (Для жінок у віці до 18 років рішення про те, що робити із залишками плода, буде покладено на батьків або опікунів).

Експерти кажуть, що закони, подібні до цього, є підлим способом законодавців висунути програму боротьби з абортами, не називаючи її таким чином.

«Деякі політики почали намагатися зробити аборт функціонально недоступним завдяки таким підступним обмеженням, як цей, - сказав представник некомерційної організації NARAL Pro-Choice America. - Їх намір, звичайно ж, зробити аборт недоступним будь-якими засобами ».

Це положення було прийнято на законодавчоїій  сесії штату в 2017 році і вступила в силу в кінці цього місяця, але Організація з цивільних прав (ACLU) подала у відповідь позов.

ACLU у співпраці з Центром репродуктивних прав подала позов проти HB 1566 і сподівається заморозити його до прийняття рішення. Перше слухання за позовом відбудеться 13 липня.

«Кожен день жінки в Арканзасі і в Сполучених Штатах прагнуть отримати необхідну їм допомогу, оскільки законодавці нав'язують нові способи закриття клінік і роблять аборт недоступним, - йдеться в заяві членів ACLU. - Ми будемо боротися з політиками, які не тільки прагнуть зганьбити, покарати або навантажити жінок за прийняття цих рішень, а й спробувати позбутися від недосяжності».

Нагадаємо, СВІТUA писав про те, що в Орегоні страхуватимуть жінок на випадок абортів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.