У США страхуватимуть жінок на випадок абортів

10 Липня, 2017 - 18:21

В Орегоні схвалили законопроект, який зобов'язує страхові компанії штату відшкодовувати витрати медичного характеру, пов'язані з репродуктивним здоров'ям включно із відшкодуванням абортів, повідомляє СВІТUA з посиланням на SlavicSac.

Закон зобов'язує включати до страхового плану названі медичні послуги, ліки, обладнання, продукти та пов'язані з репродуктивним здоров'ям процедури.

Ухвалений законопроект зобов'язує Службу охорони здоров'я штату Орегон створити програму компенсації вартості послуг, ліків, засобів, продуктів та пов'язаних з репродуктивним здоров'ям процедур, наданих особам, які можуть стати вагітними та які могли б претендувати на медичну допомогу, якщо б не певні федеральні вимоги.

Разом з тим повідомляється, що закон забороняє дискримінацію під час надання послуг страхування здоров'я. Забороняється також втручання державних служб у вибір жінкою припинення вагітності.

Законодавчий акт також має заборонити втручання державних служб у проведення медичною організацією процедур припинення вагітності над її пацієнтами, якщо ця організація діє в межах наявної в неї ліцензії.

Проте виключення можуть бути зроблені для віруючих осіб.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.