У США страхуватимуть жінок на випадок абортів

10 Липня, 2017 - 18:21

В Орегоні схвалили законопроект, який зобов'язує страхові компанії штату відшкодовувати витрати медичного характеру, пов'язані з репродуктивним здоров'ям включно із відшкодуванням абортів, повідомляє СВІТUA з посиланням на SlavicSac.

Закон зобов'язує включати до страхового плану названі медичні послуги, ліки, обладнання, продукти та пов'язані з репродуктивним здоров'ям процедури.

Ухвалений законопроект зобов'язує Службу охорони здоров'я штату Орегон створити програму компенсації вартості послуг, ліків, засобів, продуктів та пов'язаних з репродуктивним здоров'ям процедур, наданих особам, які можуть стати вагітними та які могли б претендувати на медичну допомогу, якщо б не певні федеральні вимоги.

Разом з тим повідомляється, що закон забороняє дискримінацію під час надання послуг страхування здоров'я. Забороняється також втручання державних служб у вибір жінкою припинення вагітності.

Законодавчий акт також має заборонити втручання державних служб у проведення медичною організацією процедур припинення вагітності над її пацієнтами, якщо ця організація діє в межах наявної в неї ліцензії.

Проте виключення можуть бути зроблені для віруючих осіб.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
09:59
Американський ПЕН-Центр подав до суду на президента США Дональда Трампа, звинувачуючи його у використанні влади для помсти журналістам і ЗМІ, які йому не подобаються
07:12
Відсоток людей у країнах ЄС, які піддаються ризику бідності та соціальної нерівності, дещо знизився за останні роки, але таких - майже 113 мільйонів.
00:47
Мінфін США оголосив про введення санкцій відносно 20 компаній і банків з Ірану.
23:44
Російська авіакомпанія «Аерофлот» припинила продаж пільгових квитків на рейси в окупований Крим.
21:36
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 16 жовтня заявив про свою відставку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.