Для українців хочуть спростити візовий режим з Британією

3 Липня, 2017 - 21:31

Посол Британії в Україні Джудіт Гоф вважає, що Британія після виходу з Європейського Союзу повинна спростити візовий режим для України. Про це вона сказала на прес-конференції, передають Українські Новини.

"У нас є пом'якшений візовий режим з деякими країнами світу. Я буду переконувати мій уряд застосувати його до України", - сказала вона.

Гоф додала, що їй необхідно узгодити очікування України від візового режиму з великою Британією, після чого вона зможе обговорювати деталі з британською владою.

Як відомо, 11 червня між Україною та Євросоюзом почав діяти безвізовий режим. Він поширюється на 30 країн: всі держави-члени ЄС, за винятком Великої Британії та Ірландії, а також на чотири шенгенські держави за межами Союзу: Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн.

Британія та Ірландія свого часу, під час вступу до ЄС, залишили за собою право на самостійну візову політику.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.