У США будуть боротися з дітьми-біженцями

3 Липня, 2017 - 12:17

Представники адміністрації Трампа повідомили про плани розпочати арешти людей, яких підозріють у контрабанді дітей до США. Правозахисники говорять, що таке рішення вже призвело до появи паніки в найбідніших прошарках суспільства, повідомляє СВІТUA з посиланням на USA.one.

Нова ініціатива спрямована на припинення потоків контрабанди людей та виявлення й затримання дорослих спонсорів, які платять так званим койотам - контрабандистам, які перевозять дітей через кордон до США.

Рішення дефакто оголошує про різкий відхід від політики, яка діяла за адміністрації президента Барака Обами. За попередні роки 170 000 дітей, які втікали від бідності, свавілля банд та наркоманії з Гондурасу, Гватемали та Сальвадору, перейшли кордон і почали нове життя зі спонсорами, які, як правило, є батьками, близькими родичами цих дітей або друзями сім'ї. Спонсори мали піклуватися про дітей, поки вони ходять до школи та отримують легальний юридичний статус в імміграційному суді.

Правозахисники заявляють, що рішення арештовувати спонсорів, які погодилися сплатити за дорогу дітей, є крайньо жорстоким. Без підтримки цих людей багато хто з дітей-іммігрантів будуть змушені перебувати в дорогих місцях попереднього ув'язнення або у прийомних сім'ях, змушуючи державу виділяти на це величезні кошти.

Посадові особи імміграційної та митної поліції США не повідомляють про деталі щодо кількості спонсорів, які потрапили під підозру або вже були затримані, чи які звинувачення будуть висунуті їм у разі арешту. Правозахисні організації говорять про розслідування трьох арештів у Техасі, Нью-Джерсі та Вірджинії, які можуть мати стосунки до спонсорів.

Діти, чиї спонсори були заарештовані, будуть передані під опіку іншим родичам або опікунам з юридичним статусом чи підуть під нагляд Управління з питань переселення біженців - федерального агентства, яке бере на себе охорону над неповнолітніми без супроводу.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.