В громадяни Данії приймають тільки ерудитів: влада відмовляється змінювати своє рішення

2 Липня, 2017 - 17:29

За даними Міністерства імміграції Данії, в червні 2017 р тільки 49,8% здали тест на громадянство (indfødsretsprøven) в мовних центрах. Це число значно нижче, ніж в грудні 2016 року, але краще, ніж в червні 2016 року, коли цілих дві третини претендентів не змогли набрати необхідні бали, пише immigrant.today

У 2015 року новий тест замінив більш ранній і більш простий тест на громадянство (statsborgerskabsprøven), який був введений попереднім урядом в 2014 році.

Тест на громадянство Данії, який обов'язково повинні здавати претенденти на натуралізацію, охоплює такі предмети, як суспільство і культура, а також приділяє велику увагу історичним подіям, цифр і фактів. Наприклад, в минулорічній версії тесту на громадянство Данії містилося питання про дату народження композитора Карла Нільсена.

Ряд датських ЗМІ опублікували новий тест на своїх сайтах, і навіть у датчан він викликав великі труднощі в підборі правильних відповідей. Це призвело до політичних закликів переглянути іспит.

Однак позиція міністра імміграції Данії Інгер Стойберг непохитна. На її думку, низький відсоток здачі тесту лише показує , «наскільки важливо ретельно готуватися». Міністр додала: «Датське громадянство є великим привілеєм, тому ми вимагаємо, щоб заявники знали основні елементи, культуру і історію того суспільства, частиною якого вони хочуть бути».

Кандидати на отримання дозволу від Данії громадянства також повинні відповідати вимогам фінансової самозабезпеченості, рівнем знання португальської мови і не бути порушниками закону.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.