Трамп знову обіцяє ускладнити іммігрантам життя (ВІДЕО)

25 Червень, 2017 - 13:38

Президент США Дональд Трамп, який постійно наштовхується на шквал критики у Вашингтоні, днями висловився на захист своїх досягень на велелюдній політичній акції в штаті Айова, повідомляє SlavicSac. Зокрема, він назвав розслідування щодо російського втручання полюванням на відьом та заявив, що, всупереч усьому, діє успішно, хоча значних законодавчих досягнень на його рахунку поки що немає. Також Трамп запропонував обмежити надання соціальної допомоги для іноземців у США.

Серед іншого, Дональд Трамп пообіцяв, що усе ж таки доб'ється фінансування стіни на кордоні з Мексикою, попри те, що Конгрес відмовляється давати на це згоду. За його словами, під час будівництва стіни можуть бути використані сонячні панелі.

Також президент Трамп наголосив, що незабаром звернеться до Конгресу з проханням схвалити законопроект, який забороняє іммігрантам користуватися програмами соціальної допомоги протягом п'яти років після приїзду до США.

"Прийшов час для нових імміграційних правил, які змусять охочих іммігрувати до нашої країни бути фінансово самостійними й не використовувати соціальну допомогу протягом мінімум п'яти років", - заявив Трамп на зустрічі зі своїми прихильниками у Сідар-Рапідс, штат Айова.

Пропозиція Трампа грунтується на ухваленому 1996 року Акті про особисту відповідальність та можливості працевлаштування, який дозволяє федеральній владі депортувати тих іммігрантів, які стали тягарем для суспільства протягом п'яти років після прибуття до країни. Багато положень цього закону було скасовано адміністраціями Джорджа Буша та Барака Обами, проте законопроект Трампа збільшить кількість категорій федеральної соціальної допомоги, яка буде недоступною для іммігрантів.

На даний час рішення про те, хто має право користуватися соціальною допомогою, зазвичай, ухвалює влада штату.

При цьому Трамп заявив, що зростання на ринку праці та зміцнення фінансового ринку свідчить про ефективність його економічної політики. Він також відзначив роботу призначених ним чиновників, серед яких немало заможних осіб - таких, як колишній топ-менеджер однієї з компаній Гері Кон, який обійняв посаду радника з економічних питань, та мільярдер Вілбур Росс, відомий інвестиціями в проблемих галузях, якого Трамп призначив міністром торгівлі.

"На цих посадах я просто не хочу бачити бідних людей", - сказав Трамп.

 

 

Відео: ABC News.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.