Дешевше, ніж в Одесі: топ-3 найбюджетніші курорти за кордоном

23 Червень, 2017 - 15:46

Стало відомо, які напрямки будуть в нинішньому сезоні найпопулярнішими і доступними за ціною для українців.

Туроператори стверджують – цього літа ціни на зарубіжний відпочинок виростуть. «За деякими напрямками ціна може залишитися незмінною, за іншими – виросте на 5-10 %», – повідомив директор туркомпанії «Поїхали з нами» Олег Кулик. За його словами, подорожчають, в першу чергу, європейські напрямки. Також «підрости» в ціні може і традиційно улюблена українцями Туреччина, інформує еizvestia.com.

За словами Олега Кулика, незважаючи на подорожчання найбільш популярною країною для літнього відпочинку в українців на даний момент залишається Туреччина.

«У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість проданих турів тільки в нашій компанії збільшилася на 70 %, а в цілому по ринку – не менше, ніж на 50 %. І в минулому, і в цьому році український туристичний ринок буде серйозно рости за рахунок Туреччини», – зазначає Олег Кулик.

За словами експерта, найбільш популярними курортами залишаються Анталія, Даламан, Бодрум.

«У цьому році несподівано додався ще й потік на Ізмір. В цілому, якщо в минулому році на пляжний відпочинок до Туреччини виїхало понад 700 тисяч українців, то в нинішньому ми очікуємо більш 1 млн. чол.», – впевнений Кулик.

За його словами, все буде залежати від того, чи збережеться до кінця літа нинішня динаміка на турецькому напрямку: зараз щотижня до Туреччини вилітає близько 300 авіарейсів, а це приблизно 60 тис. чоловік.

За словами експертів, з урахуванням подорожчання відпочинок на курортах колишньої Османської імперії в цьому році буде коштувати для однієї людини в середньому від 8 тис. до 17 тис. грн. за 5 ночей в залежності від типу готелю, харчування та розважальної складової. Також експерти рекомендують не забувати, що вартість путівки в червні може бути вдвічі нижче, ніж у липні-серпні. Але українців це не бентежить.

За словами Олега Кулика, друге місце за популярністю цього літа утримають курорти Єгипту. «Воно дещо скоротилося через повернення росіян, але як і раніше істотне – 10-15 авіарейсів на тиждень», – каже Кулик.

«Середній чек» за програмою все включено на єгипетські курорти стартує в цьому році з позначки в 6 тис. грн. за 5 ночей для однієї людини.

За словами Аркадія Маслова директора Tez Tour, вже традиційно на долю Туреччини і Єгипту припадає найбільша питома вага українських відпочивальників. Не став винятком і цей рік.

«В обсязі продажів Tez Tour в Україні ці напрямки займають близько 90 %. Туреччина близько 60% , Єгипет – 30 %. Решта 10 % розподілені між такими країнами: Болгарія, Греція, Іспанія, Італія, Австрія, Шрі-Ланка, Таїланд та інші», – пояснив Маслов.

Третім популярним напрямком в цьому році, за словами туроператорів, несподівано стала Болгарія.

«Цей напрямок ще більше збільшиться в цьому році, оскільки раніше для поїздки на курорти цієї країни була потрібна віза. Крім того, в свідомості українців Болгарія є свого роду аналогом відпочинку в Криму чи на море в Одеській області», – каже Олег Кулик.

За його словами, відпочити в Болгарії в цьому році можна цілком бюджетно – в межах 200 євро на людину за 5-7 днів. Правда, в цьому випадку до курорту доведеться добиратися на автобусі, вибирати найдешевші пропозиції готелів і варіанти харчування. Але в цілому експерти сходяться на думці, що Болгарія на сьогодні є найбільш бюджетним варіантом відпочинку.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.