Діти з усіх куточків світу підтримали українських бранців Кремля

23 Червень, 2017 - 14:42

Сотні дітей із багатьох країн світу підтримали своїми малюнками українців, які незаконно утримуються в Росії та окупованому Криму, повідомляє Укрінформ.

Багато робіт також зробили діти, які навчаються в Українській школі Святого Володимира Великого у Парижі на підтримку україських бранців Кремля.

"Пересилаємо малюночки з Парижа нашим героям: Сущенку Роману, Чийгозу Артему, Чирному Олексію, Шаблію Глібу, Сенцову Олегу, Костенку Олександру, Клихy Станіславy, Зейтуллаєвy Русланy та усім іншим українським патріотам, яких утримує путінський режим у Росії та на території окупованого Криму", - каже Надія Міхаль, вчитель української школи Святого Володимира Великого в Парижі.

"Наша діаспора у Франції молиться щодня за визволення і здоров'я українських політв'язнів у РФ і Криму", - відзначив Володимир Когутяк, представник паризького осередку організації "Всесвітнього руху патріотів України".

Не лишаються байдужими та підтримали українських політичних заручників Кремля українська школа "Наше майбутнє" у Мадриді, Конгрес українців Латвії, українська діаспора у Швейцарії, Канаді, Лондоні та інших містах світу.

Керівник "Всесвітнього руху патріотів України" Ірина фон Бург, яка виступила організатором акції, нагадала, що на території РФ протиправно утримуються 44 українцi, які перебувають під арештом за політично мотивованими та сфабрикованими звинуваченнями.

"Ці люди є заручниками російського тоталітарно-iмперського режиму Путіна. Ми, українці, не‎ перестаємо боротися за наших побратимів, які, навіть перебуваючи у полонi, із в'язниць продовжують боротися з російською безчесною судовою системою та брехливою пропагандою Кремля по всьому свiту", - наголосила активістка.

Фото: УКРІНФОРМ.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:15
В Румунії чоловік знайшов у купленій на сайті вживаній шафі 95 тисяч євро і негайно повернув гроші власнику
13:00
У Кремлі запропонували називати обмежувальні заходи Заходу проти Росії не санкціями, а рестрикціями
12:30
Більше семи тисяч знищених будинків, сотні квадратних кілометрів випаленої території, понад чотири десятки людських життів. Такі результати природної пожежі у США. І вона ще триває.
11:25
Міністр оборони Норвегії Франк Бакке-Єнсен заявив, що Росія, можливо, стоїть за втручанням в роботу системи навігації GPS під час недавніх військових навчань НАТО Trident Juncture
10:25
В Ірані в рамках боротьби з економічною злочинністю стратили двох людей за економічні правопорушення
09:55
Унаслідок заворушень у колонії в Таджикистані, яке сталося 7 листопада, загинули щонайменше 50 в'язнів
09:24
США готові до протистояння у "холодній війні" з Китаєм, якщо він не змінить своєї політики в економічній, військовій та зовнішньополітичній сферах
08:49
Природна пожежа,що вирує в американському окрузі Бьютт на півночі Каліфорнії, є не тільки найбільшою за кількістю жертв, а й найбільш руйнівною в історії цього штату
07:24
У місті Джокьякарта (Індонезія) перекинулися кілька кабінок колеса огляду.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.