Діти з усіх куточків світу підтримали українських бранців Кремля

23 Червень, 2017 - 14:42

Сотні дітей із багатьох країн світу підтримали своїми малюнками українців, які незаконно утримуються в Росії та окупованому Криму, повідомляє Укрінформ.

Багато робіт також зробили діти, які навчаються в Українській школі Святого Володимира Великого у Парижі на підтримку україських бранців Кремля.

"Пересилаємо малюночки з Парижа нашим героям: Сущенку Роману, Чийгозу Артему, Чирному Олексію, Шаблію Глібу, Сенцову Олегу, Костенку Олександру, Клихy Станіславy, Зейтуллаєвy Русланy та усім іншим українським патріотам, яких утримує путінський режим у Росії та на території окупованого Криму", - каже Надія Міхаль, вчитель української школи Святого Володимира Великого в Парижі.

"Наша діаспора у Франції молиться щодня за визволення і здоров'я українських політв'язнів у РФ і Криму", - відзначив Володимир Когутяк, представник паризького осередку організації "Всесвітнього руху патріотів України".

Не лишаються байдужими та підтримали українських політичних заручників Кремля українська школа "Наше майбутнє" у Мадриді, Конгрес українців Латвії, українська діаспора у Швейцарії, Канаді, Лондоні та інших містах світу.

Керівник "Всесвітнього руху патріотів України" Ірина фон Бург, яка виступила організатором акції, нагадала, що на території РФ протиправно утримуються 44 українцi, які перебувають під арештом за політично мотивованими та сфабрикованими звинуваченнями.

"Ці люди є заручниками російського тоталітарно-iмперського режиму Путіна. Ми, українці, не‎ перестаємо боротися за наших побратимів, які, навіть перебуваючи у полонi, із в'язниць продовжують боротися з російською безчесною судовою системою та брехливою пропагандою Кремля по всьому свiту", - наголосила активістка.

Фото: УКРІНФОРМ.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.