Заробітчани у Польщі частіше натраплятимуть на шахраїв

19 Червень, 2017 - 12:31

Побічними наслідками скасування віз стануть дедалі частіші випадки, коли українці стикатимуться із нечесними працедавцями, пише monitor-press.info з посиланням на Gazeta Polska codziennie.

Польська преса продовжує обговорення введення безвізового руху для громадян України в Європейському Союзі та його наслідки для польського ринку праці. 

"За оцінкою львів’янки Уляни Воробець, адміністратора польсько-українського порталу із пошуку праці pracadlaukrainy.pl, що допомагає українцям знайти у Польщі роботу, побічними наслідками скасування віз будуть дедалі частіші випадки, коли її земляки стикатимуться з нечесними працедавцями", – пише газета.

Дуже часто громадяни України потрапляють у пастку, коли, будучи вже у Польщі, підписують договір із польським працедавцем, не розуміючи, якими будуть умови майбутньої роботи. Уляна Воробець підтверджує, що до неї нерідко звертаються нелегальні працівники з України, котрі отримують низьку зарплатню або взагалі працюють безкоштовно.

На додаток, адміністратор порталу pracadlaukrainy.pl звертає увагу своїх співвітчизників на те, що виїзд без візи не означає, що Європейський Союз дав зелене світло армії іммігрантів, які можуть працювати в Польщі, Німеччині, Австрії, Греції, Італії або Іспанії без відповідного дозволу.

"Іноземець, який хоче працювати в Польщі, повинен мати візу. Найліпше D05 на 180 днів. Варто пам'ятати, що пропозиції роботи в Польщі безкоштовні, як і заяви про намір працевлаштування. Посередник, який бере за це гроші, просто заробляє, порушуючи закон", – попереджає Воробець.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.