Українські авіалінії підготували неприємний сюрприз для подорожніх до ЄС

18 Червень, 2017 - 17:12

Із 1 липня авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" вводить плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту для пасажирів.

Про це пише obozrevatel.com.

Розмір збору складе 20 євро за кожен посадковий талон і почне діяти для пасажирів, що вилітають рейсами Київ-Рига і Рига-Київ.

Щоб не платити новий збір, пасажирам необхідно пройти онлайн-реєстрацію (Check-In), яка для рейсів Київ-Рига і Рига-Київ відкривається за 48 годин до вильоту, і роздрукувати посадковий талон або зберегти його на мобільному пристрої.

У разі якщо пасажир не пройшов онлайн-реєстрацію самостійно, але правильно ввів усі паспортні дані в процесі бронювання, система зареєструє його автоматично за 12 годин до вильоту і відправить посадковий талон по електронній пошті.

Також пасажир може пройти реєстрацію і змінити місце в салоні літака за допомогою онлайн-реєстрації в аеропорту, але не пізніше ніж за годину до вильоту.

Маршрут Київ-Рига МАУ діє спільно з латвійською авіакомпанією airBaltic, яка ввела плату за реєстрацію в аеропорту у розмірі 5 євро в листопаді 2009 року. Потім вона була збільшена до 10 євро, а з 27 березня 2016 складає 30 євро за пасажира.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.