Одна з країн ЄС більше не видасть посвідок на постійне місце проживання цього року

17 Червень, 2017 - 15:14

Естонія майже вичерпала кількість річну міграційну квоту. Департамент поліції та охорони кордонів видав 893 дозволи на проживання в рамках річної імміграційної квоти, а ще 320 заяв на даний час знаходяться в процесі розгляду, то, найбільш імовірно, що квота на імміграцію цього року буде вичерпана вже наприкінці червня. Про це інформує immigrant.today

Після цього, відповідно до прес-релізу Міністерства внутрішніх справ Естонії, заявки не будуть прийняті в цьому році. Міністерство аналізує різні варіанти регулювання імміграційних квот та представило результати аналізу уряду.

«Імміграційна квота застосовується в міграційній політиці Естонії з 1990 року, і на сьогоднішній день цей підхід явно застарів», - заявив міністр внутрішніх справ Андрес Анвелт.

Крім того, він сказав, що в найближчі тижні уряд має прийняти рішення про створення робочої групи для розробки пропозицій, найбільш підходящих для Естонії. «Нам потрібно знайти розумне рішення, яке буде враховувати потреби ринку праці і дозволить нам гнучко реагувати на обставини», - сказав міністр.

Після вичерпання квот імміграції, як часового рішення іноземні фахівці зможуть використовувати реєстрацію короткострокової роботи. Іноземець, який має юридичну основу для тимчасового перебування в Естонії, і чия праця була зареєстрована відділом поліції до початку роботи, може знаходитися в Естонії протягом короткого періоду часу без дозволу на проживання. Короткострокова зайнятість в Естонії може тривати до 9 місяців протягом 1 року.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.