Японія готова скасувати візи для українців

17 Червень, 2017 - 12:22

Кабінет міністрів Японії розпочав роботу над безвізом для України. За оптимістичними прогнозами, його можна ввести ще до Олімпійських ігор в Токіо 2020 року. Про це пише immigrant.today

В такому дусі пройшла зустріч делегації міжпарламентської групи Україна-Японія з міністром закордонних справ Японії Кисе, головою Комітету у справах іноземних справ та оборони палат радників парламенту Японії Уто, головою Комітету у справах іноземних справ палат представників парламенту Японії Мацуї, і з депутатами парламенту, що входять в групу Японія-Україна.

Народний депутат України Леонід Ємець повідомив про підсумкаки зустрічі: «Кабінет міністрів Японії розпочав роботу над питанням про скасування віз з Україною, а парламенти обіцяли різноманітне сприяння».

Ємець також сказав, що конкретні терміни поки назвати складно, але є надія, що в 2020 році українці зможуть поїхати на олімпійські ігри в Токіо вже без віз.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.