Україна має намір поєднати 5 європейських столиць одним поїздом

16 Червень, 2017 - 15:33

Мінінфраструктури має намір запустити пасажирський поїзд "п'яти столиць" за маршрутом Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига - Таллінн, повідомляє УНІАН. Відбутися це має до кінця 2017 року.

Як повідомила прес-служба міністерства, про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з міністром транспорту і зв'язку Литви Рокасом Масюлісом.

"Ми розраховуємо, що зможемо запустити потяг "п'яти столиць" вже до кінця року, і цей маршрут користуватиметься попитом серед пасажирів", - цитує прес-служба міністра.

Омелян підкреслив важливість розвитку мультимодальних перевезень та позитивних результатів роботи поїзда "Вікінг".

"Переконаний, що поєднання технологій успішно реалізованих транспортних проектів у країнах регіонів Балтійського, Чорного та Каспійського морів дасть змогу досягти максимально успішних результатів з формування нових ефективних логістичних рішень організації перевізного процесу Європа - Азія - Європа.

До кінця 2017 року заплановано завершення дослідження з організації цифрового супроводу перевезень за маршрутом поїзда "Вікінг". З ініціативи української сторони планується залучення до зазначеного проекту Грузії, Молдови та Азербайджану, і на наступному етапі Польщі, Угорщини, Словаччини", - цитує прес-служба міністра.

Як повідомлялося раніше, 6 червня Володимир Омелян заявив, що Міністерство інфраструктури має намір запустити пасажирський поїзд "п'яти столиць" за маршрутом Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига - Таллінн.

Поїзд комбінованого транспорту "Вікінг" курсує з 2003 року за маршрутом Іллічівськ (Україна) - Мінськ (Білорусь) - Драугісте (Литва). Загальна довжина маршруту становить 1766 кілометрів, час у дорозі - 52 години. Поїзд з'єднує ланцюг морських контейнерних і контрейлерних ліній Балтійського регіону з аналогічною системою Чорного, Середземного і Каспійського морів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.