Українець допоміг затримати злочинця на борту літака

16 Червень, 2017 - 11:33

Одесит Дан Радіонов летів зі столиці Катару Доха до Одеси через Стамбул. Під час нічного перельоту Доха-Стамбул майже усі пасажири літака заснули. Саме в цей час українцеві вдалося зафіксувати на відео неприємну ситуацію, повідомляє Культурометр.

Один з пасажирів почав нишпорити у верхніх поличках для ручної кладі. Дан дістав камеру й почав фіксувати його дії на відео. Злодій у цей час обрав цікаву йому сумку й забрав собі, спокійно повернувшись з нею на своє місце.

Закінчилось усе тим, що злодія виявили стюардеси й зафіксували факт викрадення. Одразу після прибуття в аеропорт на пасажира з Китаю, який шукав легкої наживи, чекала поліція. До слова, заарештували і його спільника, який під час крадіжки спостерігав за ситуацією в салоні літака.

Українець, якому вдалося зафіксувати факт крадіжки на відео, сам працює на авіалініях й каже, що це насправді вже четвертий подібний випадок за останній час, пов'язаний саме з громадянами КНР.

Відео: Dream Flight.

Читайте також:

тема

Колись відомий як «Маленький Париж», Бухарест – столиця Румунії, відома своєю багатою історією, яка зливається з сучасною індивідуальністю.
Ступені освіти в Польщі і Україні дуже відрізняються. Наприклад, навчання на ступені Бакалавра (Studia pierwszego stopnia) в Польщі триває 6 семестрів або 3 роки.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.