У Польщі планують реконструювати найбільший аеропорт країни

15 Червень, 2017 - 19:19

Варшавський аеропорт імені Фридерика Шопена – найбільше летовище в усій Польщі, яке обслуговує 38 відсотків усіх пасажирських авіаперевезень країни. З кожним роком число пасажирів, які користуються послугами цього аеропорту, стрімко зростає, повідомляє портал VseTutPl.

Для порівняння: 2016 роre аеропортом скористалось 13 мільйонів людей, а це на 15 відсотків більше, ніж 2015 року. У 2017 році керівництво аеропорту Шопена не стримує амбіцій і планує обслужити 14 мільйонів пасажирів. Наразі відомо, що ще до початку травня 2017 року аеропортом вже скористалось 4 мільйони осіб.

З огляду на таку популярність та значущість летовища, було прийнято однозначне рішення щодо збільшення його пропускної здатності, розширення терміналів та розвитку інфраструктури. Про це повідомив Віце-міністр інфраструктури та будівництва Польщі Єжи Шміт.

На проект розбудови найважливіший авіавузол Польщі отримає гарне фінансування за рахунок інвестицій, адже він виконуватиме функцію головного польського летовища аж до часу, поки не збудують обіцяний Центральний Аеропорт між Варшавою та містом Лодзь.

Авіаперевезення в Польщі на даний час розвивається з неймовірною швидкістю і випереджає всі, навіть найсміливіші прогнози. За словами віце-міністра, масштаби повітряного транспортування в небі Польщі можуть збільшитись ще вдвічі.

За даними Управління Цивільної Авіації, польські аеропорти минулого року обслужили близько 34 мільйонів пасажирів - це на 12 відсотків більше, ніж у 2015 році. Лідером був Варшавський аеропорт імені Шопена. Такими темпами, до 2030 року аеропортам доведеться обслуговувати 60 мільйонів пасажирів в рік – а умов для такого навантаження поки не створено. Саме тому й треба починати розбудовувати та розвивати ключові летовища.

Разом з розбудовою, аеропорт імені Шопена планують також розвантажити, шляхом перенесення руху cargo та general aviation (комерційні та приватні польоти) в аеропорт Модлін. Переговори про таку співпрацю вестимуться найближчим часом.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.