Із України до Польщі курсуватиме ще один потяг: деталі маршруту

8 Червень, 2017 - 21:35

Розвиток залізничного сполучення між Україною та Польщею  стрімко набирає обертів. Вже через кілька днів у перший рейс вирушить новий потяг Ковель-Хельм, а слідом і довгоочікуваний туристами Львів-Краків. Особливо популярним напрямком залізничного сполучення між Україною та Польщею залишається маршрут Київ-Львів-Перемишль, про це свідчить стабільний і високий попит на квитки даного потяга, які, нагадаємо, вже можна купувати онлайн, пише vsetutpl.

Проте хорошого не буває забагато. Стало відомо, що найближчим часом столиця України, Київ, може отримати ще одне  залізничне сполучення з польським Перемишлем, яке буде проходити за абсолютно новим маршрутом, а саме через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Про це заявив міністр інфраструктури України, Володимир Омелян. За словами міністра, це чудовий шанс для понад мільйона жителів цих міст і околиць стати ближче до Європи, особливо в умовах введення безвізового режиму з ЄС.

Окрім цього, новий потяг Київ-Вінниця-Хмельницький-Перемишль курсуватиме таким чином, щоб пасажири змогли скористатися пересадками на станціях Вінниця та Хмельницький з поїздів Хмельницький-Лисичанськ,  Львів-Маріуполь, інших поїздів Одеського напрямку  та навіть Кишинева.

Поділився Володимир Омелян також і іншими планами Укрзалізниці, зокрема, він розповів про роботу над проектом поїзда «П'ять столиць». Його мета полягає в тому, щоб створити комбінацію залізничного сполучення з п'яти європейських столиць:  Київ, Мінськ, Вільнюс, Рига і Таллінн.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.