Експерт розповів, як трудовому мігранту уникнути шахраїв з працевлаштування

5 Червень, 2017 - 15:14

З кожним роком число українців, охочих виїхати за кордон в пошуках роботи, неухильно зростає. Але працевлаштуватися за межами рідної країни виходить не у всіх, адже багато хто попадає на вудку шахраїв. Часто працівників оформлюють не за трудовим договором, а за трудовою угодою.

Про це розповів голова профспілки заробітчан “Трудова солідарність” Віталій Махинько, передає vsviti.com.ua.

За його словами, найчастіше робочих неофіційно беруть на підприємства і можуть затримувати зарплатню або ж не виплачувати взагалі. Також не рідкісні випадки оформлення не за трудовим договором, а за трудовою угодою.

“Згідно з договором, люди працюють законно, але не є працівниками підприємства, а надають послуги. Їх робота не регламентується трудовим законодавством. Людина не може себе захистити у разі порушення прав”, – сказав Махинько.

Крім того, голова профспілки зазначив, що в таких випадках український уряд теж не зможе допомогти “постраждалим”. Та, щоб вберегти себе від цього, обов’язково варто перевіряти наявність ліцензії у компанії, а також уважно ознайомитися з умовами договору.

Реклама

Читайте також:

тема

Іноземцям, які не планують жити в Сполучених Штатах постійно, видають неімміграційні візи. Тимчасовий термін їх дії залежить від категорії візи, їх нараховується близько сорока в
Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.