Як отримати фінансову допомогу в Німеччині

28 Травень, 2017 - 12:21

Близько мільйона жителів Німеччини з низьким рівнем заробітної плати отримують фінансову допомогу від держави у формі різних субсидій та допомоги. Хто має право на отримання державних субсидій? Про це пише germania.onе

Право на отримання державних субсидій мають особи, рівень заробітної плати яких не перевищує 1,200 євро брутто в місяць. У разі спільного проживання з дітьми, мінімальний рівень доходів, при якому належить виплата допомоги, підвищується. Для подружніх пар розрахунок проводиться з урахуванням доходів обох партнерів.

Ще одним фактором, який враховується при виплаті допомоги, є розмір оплати за проживання.

Потреба в отриманні додаткової фінансової допомоги

Вагітні, батьки-одинаки і люди з обмеженими фізичними можливостями мають право на отримання додаткової фінансової допомоги, яка виплачується в якості доплати до допомоги по безробіттю ALG II.

Які дотації виплачуються на дітей?

Додатково до допомоги на дитину (Kindergeld), яка виплачується на всіх дітей у віці до 18 років, сім'ї з низьким рівнем доходів мають право на отримання надбавки на дитину (Kinderzuschlag). Надбавка на дитину виплачується батькам з рівнем доходів від 900 євро (для самотніх - від 600 Євро). При цьому сумарний дохід сім'ї не повинен перевищувати максимально допустимий рівень доходів, який розраховується, виходячи з кількості дітей і розміру квартплати. Надбавка виплачується на дітей у віці до 25 років, які не перебувають у шлюбі і проживають спільно з батьками. Розмір надбавки становить 170 євро на місяць на дитину. Заява на виплату надбавки подається в письмовій формі в сімейну касу.

Субсидії на отримання освіти і участь у культурному і громадському житті

Починаючи з 2011 року, жителі Німеччини мають право на отримання субсидій, за рахунок яких діти з малозабезпечених сімей отримали можливість повноцінно брати участь у культурному та соціальному житті суспільства. Субсидії призначені для оплати шкільних екскурсій, проїзд дітей в школі, додаткові заняття, навчання гри на музичних інструментах, походи в театр.

Хто має право на отримання субсидії на оплату житла?

Особи, які не мають права на отримання допомоги Hartz IV, можуть подати заяву на виплату субсидії на оплату житла. При виплаті субсидії враховуються такі чинники, як рівень доходів, кількість спільно проживаючих осіб і розмір квартплати (в залежності від регіону). У квартплату входить вартість оренди без урахування центрального опалення, а також експлуатаційні витрати, включаючи витрати з водопостачання. Розмір субсидії на оплату житла розраховується на підставі спеціальних таблиць. Жителі Берліна (рівень орендної плати IV) з доходом менше 955 євро в місяць на людину для одиноких і менш 1,307 євро на місяць на двох, мають всі шанси на отримання субсидії на оплату житла.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.