Українки на Близькому Сході: неймовірний фотопроект про жіночу красу

19 Травень, 2017 - 16:11

Українці Кувейту презентували оригінальний фотопроект "Українки в Кувейті", повідомляє спільнота Українці в Кувейті. В межах цього заходу українки, які проживають в цій країні, відзнялися для фотосесії.

"Особливо відчуваєш тепло вишиванки, коли ти за тисячі километрів від рідної землі," - заначають організатори проекту.

Цей фотопроект був задуманий творчою групою з метою показати життя українки в різних стихіях Близького Сходу - море і вітер, старе місто зі своєю історією, квітуча та зелена сучасна частина міста, створена неймовірними людськими зусиллями, і безмежна пустеля.

Моделі - українські дівчата, які проживають в Кувейті. Хтось з них поєднав своє життя назавжди з Близьким Сходом, хтось лише його пізнає разом зі своєю українською родиною, а хтось приїхав здобувати новий досвід, пам'ятаючи заповіт Шевченка "... і чужого научайтесь, й свого не цурайтесь".

Наразі, презентовано лише першу частину фотопроекту.

Фото: Nina Soloviova photographer.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.