Одна з найбільш авторитетних країн Європи стає небезпечною для туристів

17 Травень, 2017 - 16:35

Експерти Всесвітнього економічного форуму опублікували рейтинг найпопулярніших країн світу, в якому Німеччина зайняла почесне третє місце. Однак, якщо подивитися інший рейтинг, який відображає список найбезпечніших країн для туризму, то тут Німеччина опинилася на 51-му місці, після Таджикистану і Бельгії. Про це інформує germania.one

Таким чином, з точки зору безпеки, за останні кілька років Німеччина опустилася в рейтингу з 31 на 51 місце.

"Туристи більше не відчувають себе в безпеці, перебуваючи в Німеччині, - каже представник Всесвітнього економічного форуму Георг Шмідт. - Однією з причин є страх перед тероризмом".

За словами Шмідта, в дослідженні враховувалися думки опитуваних, статистика злочинності та кількість людей, які постраждали від тероризму.

Німеччина не єдина країна Західної Європи, яка опустилася в рейтингу, - каже Шмідт. - Франція в цьому списку знаходиться на 67-му місці, Італія - ​​на 70-му, а Великобританія - на 78-му.

На думку експертів, найбезпечнішими країнами в світі зараз є Фінляндія, Об'єднані Арабські Емірати, Ісландія, Оман, Гонконг, Сінгапур, Норвегія, Швейцарія, Раунду і Катар. Повний список найбезпечніших країн світу можна подивитися.

Реклама

Читайте також:

тема

Із виразною зовнішністю, ростом 196 сантиметрів і кремезною статурою – Майк Мазуркі був справжньою знахідкою для голлівудських режисерів, пише
У Норвегії дітей з раннього віку привчають до самообмеження і відповідальності за власне життя і здоров’я.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.