Україністику в найбільшому державному виші Австралії викладатиме італієць

17 Травень, 2017 - 14:36

Італійського професора Алессандро Акіллі призначили на постійну посаду викладача україністики в Центрі українських студій ім. Миколи Зерова при Університеті ім. Монаша в австралійському Мельбурні, повідомляє Міст.online.

"Критична маса" україністики в Монаші збільшилася й надалі буде збільшуватися", — вважає Марко Павлишин, директор Центру україністики Університету.

За його словами, доктор Акіллі здобув наукову ступінь у Міланському університеті в Італії. Його наукова спеціальність — сучасна українська література, зокрема — поезія. Темою докторської дисертації науковця була поезія українського поета-дисидента Василя Стуса.

Окрім наукового та викладацького досвіду, Алессандро Акіллі тісно співпрацює з українською громадою. Він був активно задіяний в успішних заходах для збереження української програми в Міланському університеті. Також він допомагав підтримувати зв’язки між Університетом та українською громадою Мілана, яка перебуває в процесі творення організаційних структур.

Українській науковій спільноті Австралії доктор Акіллі знайомий своєю участю у конференції Асоціації україністів Австралії 2013 року.

Очікується, що Алессандро Акіллі розпочне свою роботу в Центрі українських студій Монашського університету вже в липні цього року.

Довідка:

Університет імені Монаша — найбільший австралійський державний університет. В ньому навчається близько 55 тисячі студентів. Загальна вартість інвестицій та дотацій в університет складає 1,17 мільярди доларів.

Університет було засновано 30 травня 1958 року на підставі закону Парламенту штату Вікторія. Навчальний заклад названо на честь видатного австралійського генерала сера Джона Монаша.

Девіз університету: Ancora imparo ("Продовжую навчатись" - вислів, який належить Мікеланджело).

Університет має вісім загальних кампусів: шість у штаті Вікторія, один у Малайзії та один у Південній Африці. Навчальний заклад також має центр в Прато (Італія).

Університет Монаш входить до престижної "Групи восьми" (об’єднання найінтенсивніших дослідних університетів Австралії).

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.