В штаб-квартирі ООН відкрилась виставка українських художників

17 Травень, 2017 - 11:38
Твори талановитих українців побачать представники 193 держав

Днями в приміщенні штаб-квартири Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку відкрилась виставка "Український Інсайт", де представили роботи відомих українських художників – Віктора Сидоренка, Олега Тістола, Миколи Маценка і Валентина Попова, повідомляє Cultprostir.UA.

"Мистецький проект "Український Інсайт" – це втілення креативних задумів, пройнятих духом часу і звернених у майбутнє. Він покликаний створити платформу для генерації подальших ідей просування України на міжнародній арені та є непересічною подією для зміцнення її міжнародного іміджу", – розповідають організатори виставки.

До слова, твори українців побачать делегати 193 держав з п'яти континентів.  

За словами кураторки проекту Наталії Шпитковської, роботи, які увійшли до експозиції, являють собою своєрідний авторський погляд на процеси еволюції громадянського суспільства, народженого в Україні після Революції Гідності.

Також Наталія пояснила, чому саме ці митці були обрані для презентації країни на такому рівні: "Віктор Сидоренко своїми скульптурними інсталяціями проекту "Деперсоналізація" мовби нагадує людині про тенети колективістського минулого й потаємні мрії про свободу.

Фото: www.artcult.org.ua.

Лідери української "нової хвилі" Олег Тістол і Віктор Маценко у своїх роботах трансформують візуальний архів історичного часу – від козацької доби до занепаду радянської імперії, беручи з неї архетипичні образи та надаючи їм нового змісту, тим самим змінюючи їх історичне значення в сучасному світогляді народу.

А Валентин Попов демонструє неочікуване розуміння явищ сучасної цивілізації: єднання речей, стихій, подій з космосом постає у його творах як своєрідна ментальна рекреація, що рятує суспільство від трагічних інтенцій".

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.