В головному аеропорті Естонії змінюють правила безпеки

11 Травень, 2017 - 09:01

Аеропорт Талліна планує вже до липня цього року, тобто до початку головування Естонії в Раді ЄС, завершити реконструкцію. Зміни покликані покращити пропускну спроможність летовища та підвищити безпеку пасажирів, повідомляє видання DELFI.

Звичайних пасажирів більш за все стосуватиметься перенесення місця проходження контролю перед посадкою на початок будівлі, а також повна автоматизація процесу.

"Якщо особа коректно підготується та запакує ручний багаж у відповідності до вимог, то вона жодного разу не зустрінеться зі співробітником служби безпеки. Автоматизована система - це загальна тенденція в світових аеропортах, яка помітно збільшує пропускну спроможність", - розповідає керівник служби контролю безпеки аеропорту G4S Івар Нікопензіус.

Автоматизовані лінії замість 120 пасажирів на годину зможуть пропускати приблизно 250. Ті пасажири, які підготувалися й правильно запакували багаж, пройдуть контроль швидше, адже їм не доведеться проходити додаткових перевірок.

Для уникнення непорозумінь, під час складання валізи слід виключити наявність заборонених предметів та небезпечних речовин. Ще на стадії підготовки слід викласти всі електроні прилади та рідини. Запасні акумулятори та портативні зарядні пристрої можна перевозити лише в ручній поклажі. Якщо потужність акумуляторів більша від 100 ват на годину, то необхідно повідомити про це авіакомпанію. Акумулятори потужністю понад 160 ват на годину транспортувати літаками заборонено.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.