У Польщі наростає ворожість: сталося два напади на українців

5 Травень, 2017 - 13:06

Троє молодих чоловіків побили і зневажили громадян України. Це сталося в Ченстохові. Поліція арештувала нападників, повідомляє Польське радіо.

Групу з трьох українців атакували троє поляків, що поводилися агресивно, били постраждалих по всьому тілі і обзивали їх. Слідчі з’ясували, що причиною нападу була національність громадян України. Підозрілим від 22 до 28 років і вони вже відомі правоохоронцям через своє кримінальне минуле. Всім їм висунуто звинувачення побиття і приниження на національному ґрунті, а також арештовано на 3 місяці.

Натомість, кілька днів тому подібний інцидент стався в Новій Гуті – одному з районів Кракова. Там троє поляків напали на 17-річного українця, який зі своїм польським знайомим грав у баскетбол на шкільному майданчику, та жорстоко побили палицями із вбитими до них цвяхами. У цьому випадку також причиною нападу стало українське походження покривдженого юнака. Підозрюваних затримала поліція. Тепер їм загрожує до 8 років ув’язнення.

«Через особливість злочину та жорстокість зловмисників суд взяв всіх підозрюваних під варту на 3 місяці», - розповідає речник малопольської поліції Себастіан Ґлєнь.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.