Швеція змінює умови прикордонного контролю

5 Травень, 2017 - 16:06

Уряд Швеції прийняв рішення про скасування перевірки посвідчень осіб, які в'їжджають до Швеції з Данії. У той же час прикордонний контроль на деяких з шведських кордонів, буде посилений і розширений для охоплення більшої кількості туристів. Про це інформує immigrant.today

Способи перевірки тепер включатимуть в себе сканування транспортних засобів і додаткове відеоспостереження.

У січні 2016 року уряд Швеції, щоб впоратися з напливом біженців в країну, ввів тимчасові перевірки посвідчень осіб на залізничному, автобусному і поромному сполученні між Швецією і Данією. У лютому 2017 р контроль продовжили на три місяці, термін його дії закінчується на цьому тижні і не буде продовжуватися.

Пасажири, які регулярно подорожують на роботу між Мальме і Копенгагеном в жвавому районі Ересунн (Ересунн / Ересунн), скаржилися на виснажливі перевірки.

Міністр внутрішніх справ Швеції Андерс Ігеман (Андерс Йджман) заявив, що перевірки посвідчення особи слід припинити, але при цьому посилити прикордонний контроль.

«Висновок уряду полягає в тому, що прикордонний контроль як і раніше необхідний, і його необхідно зміцнити», - заявив Ігеман.

Міністр додав, що перевірки, введені на початку 2016 року року, призвели до того, що число шукачів притулку, які прибувають до Швеції, скоротилося приблизно на 80% - з 10 000 в тиждень в 2016 р.р. до менш 500 в тиждень в даний час.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.