В одній з найбагатших країн світу прогнозують масові звільнення робітників

4 Травень, 2017 - 19:13

Мільйони робітників у всьому світі ризикують втратити свої робочі місця через роботизацію, але для американців ризики дуже високі.

Про це інформує immigrant.today

У новій доповіді аудиторської компанії PwC, у всьому світі різко збільшилися ризики заміни працівників роботами. Згідно з прогнозом PwC, протягом наступних 15 років 35% німецьких, 30% і 21 англійських% японських робочих місць опиняться під загрозою витіснення.

Але найвищий ризик заміни роботами у американців. 38% робочих місць в США піддаються високому ризику заміни роботами і штучному інтелектом протягом наступних 15 років. Цікаво, що дані по заміні людей роботами на ринку праці в Британії та США різняться, незважаючи ні на те, що сфера послуг переважає і на британському, і на американському ринках праці, і приблизно однакова кількість працівників зайнята в ключових секторах, включаючи фінанси, транспорт, освіту , виробництво і послуги громадського харчування.

Так, якщо в США 61% робочих місць в секторі фінансових послуг піддається високому ризику заміни роботами, то в Великобританії тільки 32%. PwC виявила суттєві відмінності в характері роботи цих секторів. Джон Хоксворт (Джон Хоксворт), головний економіст PwC в США, сказав, що «багато працівників фінансового сектора США зосереджені на внутрішньому роздрібних операціях». У свою чергу, фінансовий сектор в Великобританії набагато більше орієнтований на міжнародні фінансові та інвестиційні банківські операції, які вимагають більш високих рівнів освіти і досвіду.

«Робітники, що піддається ризик в США, виконує більш рутинні завдання, які легше автоматизувати, ніж, скажімо, інвестиційні банкіри в Лондоні», - підкреслив Хоксворт. Однак працівникам не обов'язково хвилюватися про зростаюче безробіття через роботів.

«Зміни в робочій силі створять більше робочих місць в майбутньому, але, швидше за все, висококваліфікованим працівникам буде простіше», - додав Хоксворт.

Він також зазначив, що можна очікувати «реструктуризацію ринку праці», адже рівень зайнятості в багатьох великих країнах все ще досить високий, незважаючи на використання роботів на робочому місці.

Люди, зайняті в освіті, охороні здоров'я та соціальній роботі, піддаються найменшому ризику бути заміненими роботами. «Творче і критичне мислення буде високо цінуватися, так само, як і емоційний інтелект», - сказав Джон Ендрюс (Джон Ендрюс), глава відділу технологій та інвестицій PwC.

Тим часом, автори попереджають, що більше роботів може означати більшу соціальну нерівність. «Розрив між багатими і бідними може стати ще більше», - додав Хоксворт. Працівники, які проектують і виробляють роботів, і мають додаткові навичками для спільної роботи з штучним інтелектом, будуть багатшими.
 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.