В якому окрузі США ціни на житло сягнули небес

2 Травень, 2017 - 12:06

Чи плануєте обзавестися нерухомістю в Лос-Анджелесі? Зараз для цього не найкращий час. Вартість будинків в окрузі практично досягла максимуму, зафіксованого в серпні 2007 року перед початком світової фінансової кризи. Про це інформує usa.one

Ціни на нерухомість наблизилися до рекордних показників після різкого стрибка в березні. Airbnb зажадає від законодавців пом'якшення умов короткострокової оренди Всього лише за один місяць середня ціна на будинки підскочила на цілих 5%, збільшившись з $ 525 до $ 549 тисяч.

Подорожчання обумовлено підвищенням попиту на нерухомість як в самому Лос-Анджелесі, так і в Південній Каліфорнії - сплеск продажів в лютому-березні став найбільшим за останні 12 років. Зокрема, нерухомістю в окрузі Лос-Анджелесі обзавелися близько 7 266 покупців - це на 50% більше, ніж в лютому і на 9,7% більше, ніж в березні минулого року.

Проте, рано бити тривогу. Стрибком ціни цілком може виявитися тимчасова тенденція, спровокована рядом випадкових факторів. Так, в лютому лос-анджелеським ріелторам вдалося збути найдорожчий товар - більше половини будинків було продано за ціною $ 1 мільйон і вище. У березні ж торгівля просувалися рекордні темпи - в більшості випадків на пошуках клієнтів йшли до 30 днів. Такий підвищений попит не може бути постійним - як тільки він повернеться до нормальних показників, ціни перестануть повзти верх.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.