В Канаді спростили процедуру отримання статусу постійного мешканця

1 Травень, 2017 - 10:14

Міністерство з питань імміграції, справ біженців та громадянства Канади ввело в дію попавку до імміграційного закону, яка стосуватиметься спонсорування подружжя, повідомляє Наш Ванкувер.

Зміни полягають в тому, що для дружин та чоловіків, яких спонсорує їх друга половинка, відміняється дворічний випробувальний строк.

Нагадаємо, що 2012 року було введено правило, згідно з яким ті, хто отримав статус постійного мешканця Канади за програмою сімейного спонсорування як чоловік або дружина мешканця Канади, були зобов'язані прожити в шлюбі не менше двох років. Під проживанням в шлюбі розумілось проживання на спільній житловій площі та ведення спільного господарства.

Відлік строку починався з моменту отримання жінкою/чоловіком, якого спонсорують, "умовного статусу постійного мешканця Канади", тобто з моменту його в'їзду до Канади за імміграційною візою. В разі, якщо цієї умови не виконували, спонсорованого представника подружжя позбавляли статусу постійного мешканця й просили виїхати з країни. Правило не розповсюджувалось на чоловіків/дружин, які мали спільних дітей з меканцем Канади.

Тоді консервативний уряд пішов на такий крок з метою припинення практики укладання фіктивних шлюбів для виїзду до Канади за спонсорською програмою.

28 квітня 2017 року ліберальний уряд відмінив це правило й відтепер спонсорований представник подружжя буде отримувати статус постійного мешканця одразу ж по приземленні в Канаді.

Своє рішення ліберали аргументували таким чином: "дворічне правило" було проблемою для вразливого спонсорованого представника подружжя або партенрів, які замість розлучення терпіли образливе ставлення через те, що боялися втратити свій статус постійного мешканця. Насилля могло бути фізичним, сексуальним, психологічним та/або фінансовим.

В уряді визнають, що можливі випадки шахраювання, проте вважають, що "більшість стосунків є справжніми. Ліківідація старого правила підтверджує бажання уряду підтримати возз'єднання родини та гендерну рівність".

"Це рішення уряду каже новим іммігрантам та канадцям: "Ми вам довіряємо". Уряд також впевнений, що діюче законодавство є достатньо міцним й може впоратися з будь-якими можливими випадками спонсорського шахраювання", каже адвокат Девід Коен.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.