Німеччину турбує доля дітей-мігрантів

25 Квітень, 2017 - 09:08

Міністр освіти Німеччини Йоганна Ванка закликає впорядкувати кількість дітей-мігрантів у шкільних класах. На думку політика, такі заходи дозволять зробити процес інтеграції дітей шкільного віку ефективнішим, повідомляє germania.one.

"Не має бути класів, у яких через велику кількість дітей-мігрантів школярі спілкуються між собою не німецькою, а рідною мовою. Це значно вповільняє процес інтеграції," - наголосила Йоганна Ванка.

У зв'язку з цим в шкільних класах кількість дітей-мігрантів та дітей, для яких німецька мова є рідною, має бути збалансованою. При цьому, Ванка не зазначила конкретних цифр.

Окрім того, міністр освіти закликала батьків, які приїхали до Німеччини з інших країн, якомога частіше спілкуватися зі своїми дітьми вдома німецькою мовою.

"Майже дві третини дітей у віці чотирьох-п'яти років, які відвідують дитячі садки, не розмовляють вдома по-німецьки, - підкреслює міністр. - Це серйозна проблема, яка багато в чому визначає шанси дітей на успішну інтеграцію в майбутньому".

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.