У США очікують істотного зниження податків

24 Квітень, 2017 - 19:23

Дональд Трамп обіцяє полегшити життя мешканцям Сполучених Штатів Америки. Президент анонсував запуск податкової реформи, в рамках якої він планує "суттєво урізати збори". За його словами, нові правила торкнуться як підприємств, так і приватних осіб. Про це інформує usa.one

Президент повідомив, що пакет змін до податкового законодавства буде оприлюднений на наступному тижні, орієнтовно в середу. Ця подія буде приурочена до 100-го дня його правління. Глава держави не став розкривати подробиць майбутньої реформи, зазначивши лише, що зниження податків буде більш істотним, ніж будь-коли.

Міністр фінансів Стів Мнучін повідомив, що податкова реформа є пріоритетним завданням для Трампа і він сфокусований на цьому питанні. Президент розраховує стимулювати економічне зростання в країні і вже зробив деякі кроки в цьому напрямку - в п'ятницю, під час свого першого візиту до Мінфіну, Трамп підписав "Указ про скорочення тягаря податкового регулювання", що дозволяє переглянути деякі положення фінансового законодавства, прийнятого його попередником. Він пояснив, що цей захід дасть велику свободу фірмам, які шукають притулку за кордоном і дозволить людям економити час на заповнення податкових декларацій.

Про точні положеннях оновленого податкового законодавства ми дізнаємося не раніше середи, однак з деякими своїми думками президент поділився на офіційному сайті білого дому. Основні положення податкового плану Трампа свідчать, що представники середнього класу будуть отримувати більше коштів в рамках програми повернення імпортних податків, малозабезпечених американців з зарплатою до $ 50 тисяч в рік звільнять від прибуткового податку, підприємці будуть платити в державну казну не більше 15% від свого прибутку, а готувати податкові декларації стане простіше.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.