З гармат, снарядів та бомб: українські митці презентують в США унікальні картини про війну

24 Квітень, 2017 - 10:14

Українські художники представлять в Сіетлі лекцію про колецію картин, що зображають війну на сході України. Митці Дарина Марченко і Деніел Де Грін приїдуть до США та поговрять зі слухачами на тему «П'ять першоелементів війни або еволюція диктатури». Подія відбудеться за підтримки Консульства України в Сіетлі. Про це вони повідомили на своїй сторінці у Facebook

Подія відбудеться в понеділок, 24 квітня о 16:00 за місцевим часом на території UW Allen Library Auditorium. Художники представить лекцію про серію картин, що зображують Путіна і війну. Самі картини ж складаються з гармат, снарядів, осколків бомб і ракет, золота, бронзи, сталі, банкнот, оптичних стекол, а також військових погонів та акрилових й олійних фарб.

Картини з серії «П'ять першоелементів війни або еволюції диктатури» слугують в якості «філософських образів», показуючи мовою символів те, що неможливо передати словами.

 Серія складається з наступних робіт: «Серце війни», «Мозок війни», «Плоть війни», «Обличчя війни» і «П'ятий елемент або Людина-Мушля-Гроші». Кожну роботу варто сприймати в окремішності, але, в той же час, усі кожна з них взаємопов'язана з іншими роботами, створюючи тим самим загальну композицію.

Частини «Алхімія» і «Честь» доповнити концепцію серії. У цих роботах за допомогою мистецтва художники роблять анатомічний поперечний переріз історії, щоб спробувати відкрити приховані глибини її процесів, а також показати причини воєн і еволюцію самої диктатури в формі влади, домінуючої над законом.

Фото: Консульство України в Сіетлі. 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.