Імміграційна мрія: стартував унікальний фотопроект про долі українців у США

21 Квітень, 2017 - 10:04

Фотограф Анастасія Котельник виграла міжнародний грант, який профінансує її фотопроект у США під назвою "Імміграційна мрія". З цієї нагоди жінка запрошує українців у Сполучених Штатах долучитися до фотопроекту та розповісти свої історії імміграції.

"Проект цікавий і значимий,  – пише Анастасія Котельник на своїй сторінці у Facebook. – Я дуже хочу зняти цей фотопроект якісно, осмислено й цікаво. Мені потрібні герої моїх історій". 

Жінка шукає українців, які переїхали жити в США. За допомогою фотографій та есе вона має намір розповісти про історію кожного. "Мене цікавлять “смачні” історії – повчальні, щасливі, важкі, мотиваційні і протверезні, – розповідає майстриня. – Історії успіху, історії падінь, історії набуття досвіду. Хочу показати аспекти імміграційного життя в США з різних сторін. Це будуть портрети людей, сімей у них вдома, або на роботі. Це будуть замальовки з реального життя, що демонструють ту чи іншу історію глядачеві”. 

Фотопроект буде представлений в Україні – виставкою і фотокнигою, а також в мас-медіа. Зйомки плануються в Нью-Йорку, Вашингтоні, Чикаго, Денвері, Солт-Лейк-Сіті, Лас-Вегасі, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско.

Заявки можна надсилати на пошту: kotelnyk@gmail.com. У листі потрібно вказати, чим займаєтеся у США, скільки років живете в країні, коротко опишіть історію свого життя в США і прикріпіть своє фото або фото родини.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.