Туристи одного з найгарніших міст Іспанії платитимуть вдвічі більші податки

21 Квітень, 2017 - 14:27

В Барселоні підвищили туристичний податок. Всі, хто хупиняється у приватному секторі чи приїжджає на круїзних суднах, будуть платити більше.

Розмір податку змінився на початку квітня. За ніч у приватному секторі тепер потрібно буде заплатити € 2,25, а раніше податок скаладав € 0,65, повідомляє 34travel.

Відпочинок на узбережжі теж обійдеться вдвічі дорожче - € 0,9 на добу. Щоправда, цей податок потрібно платити лише протягом перших семи ночей. 

Туристи, які приїжджають на круїзних суднах до Барселони менше, ніж на півдня, зобов'язані платити € 0,65. Хоча раніше цього збору не було взагалі. 

Также в два раза, до € 0,9 в сутки, увеличился туристический налог для отдыхающих на побережье. Правда, этот налог взимается при проживании только в течение первых семи ночей. 

Розмір податку для туристів, що зупиняютсья у готелях залишився колишнім. Мешканцям п'ятизіркових готелів потрібно заплатити € 2,25 за ніч, чотрьохзіркових - € 1,25 і готелів із трьома зірками - € 1.

На гроші, отримані від туристів, влада Барселони збирається проводити більш ретельне прибирання пляжів, закуповувати новий траспорт та ремонутвати дороги. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.