В одній із країн ЄС українців назвали ідеальними іммігрантами

20 Квітень, 2017 - 15:25

Після того, як ЄС скасує візовий режим для громадян України, багатші держави Євроспільноти будуть боротися за українських працівників. А отже, Польщі варто вже тепер подбати про українців, максимально сприяючи їм у всіх процедурах, бо українці для Польщі є конче потрібними.

Про це пише Польське Радіо з посиланням на «Rzeczpospolita».

Нині над Віслою можна зі свічкою шукати українця, який користується соціальною допомогою. Українці не лише працюють і заробляють, але в першу чергу платять податки, тому ніяким чином не обтяжують країну, яка їх приймає.

Опитування проведені на замовлення Союзу підприємців і роботодавців Польщі підтверджують, що українці є найбільш бажаними працівниками, випереджають чехів, американців і французів, про мешканців Близького Сходу та Африки вже не згадуючи. 26% респондентів вбачають в українцях нових поляків. Для порівняння, про американців думає так 18 відсотків опитаних.

Проблеми з іммігрантами в Західній Європі показують, що нічого занурюватися у політкоректність і впускати в державу небажані нації, бо це призведе до конфліктів.

"Українців ми хочемо, бо це іммігранти майже досконалі. Польща не може суперничати з багатими країнами Заходу економічними стимулами, але відкритістю – абсолютно так. І варто це обміркувати", – наголошує видання.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.