Чого очікувати трудовим мігрантам Британії після Brexit

21 Квітень, 2017 - 20:14

Британські компанії після завершення процедури Brexit будуть відповідати перед державою за дотримання мігрантського законодавства, повідомляє theUK.one з посиланням на The Financial Times.

Як повідомляє видання, в Міністерстві внутрішніх справ Великої Британії підкреслили, що у відомстві відсутній персонал для контролю за мігрантами після виходу країни з ЄС. В уряді поки що не розкривають подробиць майбутньої реформи мігрантського законодавства. Проте вже відомо, що більшу частину роботи щодо контролю за робітниками-переселенцями будуть виконувати компанії.

Йдеться не лише про мігрантів, які приїжджають з країн Азії й Африки, але й про громадян європейських держав, адже Британія юридично не буде мати стосунку до Євросоюзу. Такий перерозподіл відповідальності буде здійснено для зниження бюджетних витрат на утримання британських прикордонних військ та інших заходів з контролю за мігрантами.

Можливо, буде запроваджено систему спеціальних віз. Документ, що надає право на в'їзд до країни, зможуть видавати університети, компанії та фермери. В одному з британських аналітичних центрів підкреслили, що уряд країни впевнено йде до того, аби скоротити витрати на утримання правоохоронних органів, тому кількість співробітників відомств також буде скорочуватися.

До 2020 року держава може скоротити приблизно 5% витрат на утримання правоохоронної системи королівства. Але експерти закликають владу королівства детальніше опрацювати механізм збільшення відповідальності роботодавців за контроль над мігрантами, адже більшість компаній поки що не розуміє, в якій формі він має здійснюватися.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.