Бачили очі, що купували: як повернути акційний товар у Німеччині

20 Квітень, 2017 - 19:17

У кожної людини, напевно, була ситуація, коли в магазині вона знаходила штани, які вже давно хотіла купити, але ціна не влаштовувала. В черговий раз побачивши цю річ на розпродажі, ми хапаємо товар і біжимо до каси, щоб хтось інший нас не випередив. У захваті від покупки ми приходимо додому, хочемо померти наші штани і раптом помічаємо, що блискавка зламана або на виробі видно кілька плям. Що ж робити в такій ситуації? Чи можна повернути товар, куплений зі знижкою? Про це пише germania.one

Згідно з німецьким законодавством, кожен продавець зобов'язаний замінити покупцеві річ, яка має дефекти, або повернути йому гроші. Це можливо навіть при відсутності касового чека. Однак, тут є винятки: якщо ціна була знижена саме через цей дефект, обміняти річ або отримати гроші назад ви не зможете. Проблеми можуть також виникнути, якщо ви захочете повернути знижений у ціні товар без вагомої причини. У цій ситуації все залежить виключно від продавця.

В інтернеті все відбувається інакше. Якщо ви купуєте уцінені товари в онлайн-магазинах, у вас є законне право повернути їх протягом двох тижнів після отримання і для цього не потрібна вагома причина.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.