На острові Крит легалізували незвичний транспорт

20 Квітень, 2017 - 17:19

Муніципальна рада Ласіті острова Крит ухвалила рішення щодо легалізації фірм та приватних осіб, які здійснюють перевезення туристів на віслюках у районі плоскогір'я Ласіті та печери Зевса, повідомляє rua.gr.

Протягом багатьох років нелегальні перевізники створювали багато проблем, що провокувало скарги туристів на неналежне ставлення до тварин, використання їх в якості робочого знаряддя, а також викликало суперечки між власниками тварин та нефіксовані ціни на такий вид послуг.

Рішення було ухвалено міським головою Іоаннісом Стефанакісом. В ухвалі сказано, що відтепер перевезення туристів на віслюках є можливим лише після того, як буде дотримано усіх юридичних процедур.

В районі плоскогір'я Ласіті та печери Зевса загалом нараховується 16 власників віслюків, які надають послуги перевезення туристам.

За словами міського голови, для усіх віслюків буде запроваджено номерний знак, а власники тварин повинні будуть носити традиційне вбрання та мати при собі чекові книжки, які обов'язково повинні бути зареєстровані в спеціальному реєстрі.

Іоанніс Стефанакіс наголосив, що з рішенням погодились одноголосно усі власники тварин.

Також міський голова пояснив, що якщо хтось із власників тварин має бажання продовжити свій бізнес, він має звернутися до відомства муніціпалітету. Пріоритет матимуть студенти, місцеві мешканці та особи, які належать до соціально-вразливих груп населення.

Реклама

Читайте також:

тема

Останнім часом у всьому світі все частіше говорять про проблему неконтрольованої міграції.
Якщо єдине, що відділяє тебе від американської мрії – відсутність візи, то скоро відмовок не залишиться.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.