Як Марін Ле Пен залякує іммігрантів, які планують переїхати до Франції

19 Квітень, 2017 - 13:07

Голова партії "Національний фронт" і кандидат на посаду президента Франції Марін Ле Пен заявила, що, обійнявши президентське крісло, повністю скасує всю легальну імміграцію до країни, повідомляє портал ruseuro.

"Я запроваджу мораторій на усю легальну імміграцію, аби припинити цю шалену та неконтрольовану ситуацію, яка затягує нас у безодню", - виголосила Ле Пен на мітингу в Парижі й додала, що після цього у Франції буде введено "розумніші та гуманніші" імміграційні закони.

Нагадаємо, що перший етап президентських виборів у Франції відбудеться 23 квітня. В ньому візьмуть участь 11 кандидатів. Згідно з результатами опитувань громадської думки, до другого етапу виборів, який відбудеться 7 травня, пройдуть Марін Ле Пен та незалежний кандидат Еммануель Макрон.

Останні опитування вказують на те, що Макрон, який обіймав посаду міністра економіки в уряді Олланда, на першому етапі може обійти Ле Пен й отримати приблизно 24% голосів виборців. Ле Пен за опитуваннями отримає на першому етапі 23% голосів, лідер правоцентриської партії "Республіканці" Франсуа Фійон візьме 19,5%, а ультралівий кандидат Жан-Люк Меланшон, депутат Європарламенту й один із засновників та очільників "Лівої партії", - 18%.

Фаворитом другого етапу, згідно з опитуванням, є Емануель Макрон.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.