З досвідом роботи, будь-якого віку: яких фахівців не вистачає у Німеччині

19 Квітень, 2017 - 12:11

Німецька залізниця Deutsche Bahn в 2017 році має намір взяти на роботу 8 тис. нових співробітників. Про це повідомив відповідальний за роботу з персоналом DB Ульріх Вебер, пише germania.one. 

"Зараз нам потрібні висококваліфіковані інженери і електрики, - каже Вебер. - У цьому році ми будемо робити акцент саме на ці професії. Ми сподіваємося, що нові люди зможуть зробити Deutsche Bahn краще. Вік не має ніякого значення".

У 2016 році DB прийняв на роботу близько 2 тис. нових співробітників, 13% з яких були старші 50 років. Більшість з них були задіяні в сферах обслуговування клієнтів, будівництві та прибиранні приміщень. Відправити резюме в Deutsche Bahn можна буде вже через тиждень. В даний час компанія займається рекламою своєї пропозиції. У великих містах уже встановлюють білборди, на яких зображені співробітники DB і розписані перспективи роботи в компанії.

Читайте також:

тема

Кожному, хто приїздить до нового міста, спершу доводиться думати про пошук житла.
PISA (The Programme for International Student Assessment) – це міжнародна програма оцінки якості системи освіти, суть якої полягає в опитуванні 15-річних учнів про отримані у шко

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.