У Туреччині планують заблокувати роботу сайтів онлайн-бронювання житла

18 Квітень, 2017 - 13:48

В Туреччині після блокування Booking.com збираються обмежити доступ і до інших систем онлайн-бронювання. Під забороною можуть опинитись Tripadvisor.com та Trivago.com, повідомляє 34travel.

Асоціація турестичних агенств Туреччини (TURSAB) заявила про намір подати позови на  Tripadvisor і Trivago. Скарги будуть аналогічні з тими, через які 29 березня був забанений  Booking.com.

На думку TURSAB, усі 3 ресурси не дотримуютсья умов чесної конкуренції. Сервіси заявляють нижчу ціну, ніж та, яку виставляють на офіційних сайтах самі готелі.

TURSAB вважають, що судове рішення, яке застосували до Booking.com утворило прицендент, практику якого потрібно застосовувати і до інших сервісів бронювання. 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.